Spotify Kişiselleştirilmiş Listelerine Bir Yenisini Daha Ekledi: “Daily Mix”


Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen Spotify, sürekli duyurduğu yeniliklerle kalbimizi çalmaya devam ediyor. Spotify son olarak kullanıcıların müzik listelerini düzenleme ve dinleme deneyimini daha da zenginleştiren Daily Mix özelliğini duyurdu.

Hali hazırda dinlediğimiz müziklere göre kişiselleştirilmiş “Haftalık Keşif” listesi ile bizi bizden daha iyi tanıdığını ispatlayan Spotify, şimdi de benzer bir algoritma ile çalışan ve her gün yenilenecek olanDaily Mix özelliği ile karşımızda! Kişisel müzik zevkine odaklanan Daily Mix, kullanıcıların radarında olan ve sevdikleri müzikleri sürekli güncellenen yeni çalma listeleri üzerinden sunuyor.

Daily Mix, Android ve iOS üzeriden en güncel Spotify versiyonunu kullananan free ve premium kullanıcılar için ulaşılabilir durumda. Yeni kullanıcılar, yaklaşık 2 haftalık bir dinleme süresinden sonra “Kitaplığın” sekmesinde yer alan Daily Mix’lerine kavuşabilir. Spotify’ın bu yeni özelliğini diğer platformlarda da çok yakın zamanda kullanılabilir olacak.

Tanıtılan Yazılar
Henüz bu dilde yayınlanmış bir yazı yok
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square